Vaša partnerka alebo priateľka je pre Vás zrejme tým najdôležitejším človekom na svete. Dokážte jej svoju lásku aj pekným darčekom! Či už k narodeninám, na Vianoce alebo len tak, vo všedný deň. Proste z lásky! Bonboniéry a kytice kvetov sú tradičným darčekom. Chcete byť originálny? Poradíme Vám.
Tipy na originálne darčeky pre ženu
Vymyslieť originálny darček, hlavne keď príležitostí na obdarovanie je skutočne mnoho, je ťažké. Vyskúšať môžete napríklad nasledujúce tipy. Určite vyberiete niečo, čo partnerku poteší!
• Koláž zo spoločných fotografií. Určite máte množstvo spoločných fotografií. Či už z bežných dní, osláv alebo napríklad dovoleniek. Zaspomínajte si na tieto chvíle a pripravte vďaka fotkám perfektný darček pre svoju lásku. Koláž so spoločných fotografií môžete dať do rámu na fotky a zavesiť ju na stenu, napríklad aj do spálne nad posteľ. Ak sa Vám takýto doplnok do bytu nehodí, výbornou alternatívou je fotokniha. Fotky si necháte vytlačiť vo forme knihy, v ktorej si spolu iste radi zalistujete aj po rokoch. A ešte kreatívnejší darček to bude vtedy, ak pridáte napríklad odložené lístky z múzeí, cestovné lístky z dovolenky, či iné drobné suveníry.
• Romantické skladby. Miluje Vaša partnerka hudbu a obzvlášť romantické skladby? V tom prípade máte o darček postarané. Obľúbené skladby jej nahrajte na CD alebo jej kúpte peknú výberovku. Ešte kreatívnejšie bude, ak jej kúpite priamo lístky na romantický koncert. Ktorý si, samozrejme, užijete spolu s ňou.
• Darčekový kôš. Tento darček je tiež veľmi kreatívny. Nemusí byť veľmi drahý. Ide o to, aby ste vybrali veci, ktoré má partnerka rada. Do koša môžete dať jej milovanú čokoládu, fľašu vína, ovocie, prípadne peknú knihu navyše.
• Nechajte ju namaľovať. Poznáte niekoho, kto pekne kreslí? Tak ho poproste, aby Vašu partnerku namaľoval podľa fotografie.
Vybrali ste z týchto tipov niečo, čo sa pre Vašu lásku hodí? Verte, že takýto darček partnerka ocení ešte viac, ako napríklad drahý šperk. Pretože v ňom bude aj kus z Vás!

Autorské právo: choreograph / 123RF Reklamní fotografie